Fotoalbumai

Paslėpti Rodyti info

Įsivaizduokite, po 50 metų, drebančia ranka imate iš spintos savo vestuvinį foto albumą… Jus laimingi, sunkiai sulaikote džiaugsmo ašaras, nors nuotraukos vestuvių knygoje ir apdulkėjusios, laiko pagadintos – jos vis dar gyvos, vis dar nešą gražiausios Jūsų dienos atsiminimus. Būtent to aš ir siekiu, kad net po 40 ar daugiau metų nuotraukos perteiktų tos dienos tikrus išgyvenimus, tikras emocijas, tikrą, nesuvaidintą juoką, ar skruostu bėgančia tylią džiaugsmo ašarą.

Fotoalbumas (dar vadinamas autorinė knyga) – tai produktas aukščiausios klasės, skirtas tiems, kas ieško originalumo ir išskirtinumo. Fotoalbumas produkuojamas remiantis pažangiausia knygų rišimo technologija (žinoma kaip karštas surišimas). Ši technologija leidžia pasiekti itin aukštą fotoalbumų kokybę bei ilgaamžiškumą.

Kita vertus, kokybiška autorinė knyga – tai visu pirma Jūsų nepamirštamos šventės nuotraukos, kurios kompiuterinių programų pagalba pagal Jūsų pageidavimą bei stilių sudėliotos puslapiuose, būtent tai kiekvienam fotoalbumui suteikia unikalumo ir išskirtinumo.

Galite rinktis iš daugybę autorinės knygos formatų, įvairių viršelių, taip pat papildomai galite įsigyti įpakavimo dėžutę ar kitus priedus su kuriais Jūsų fotoalbumas atrodys nepriekaištingai.

Fotoalbumo lapai

Puslapiai gali būti atspausdinti ant fotografinio popieriaus šilkinės faktūros, arba galite pasinaudoti galimybę užsakyti autorinę knygą ant fotografinio popieriaus su metaliniu blizgesiu bei paliks tikrai malonų prisiminimą žiūrovui. Standartinė lapų gramatura yra 800 gr./m2, kas suteikia 0,86 milimetro storį. Toks lapų storis ir kokybiška atlikimo technologija garantuoja itin aukštą lapų standumą.

Priedai prie viršelio

Vidinis viršelis leidžia tvirtai bei solidžiai surišti pagrindinį viršelį bei fotoalbumo lapus. Standus, aukštos kokybės kartonas puikiai dera prie elegantiško fotoalbumo stiliaus. Vidinį viršelį pamatysite iš karto po fotoalbumo atidarymo bei jo gale. Viršelis yra pagamintas iš elegantiško kartono, butent jis didina fotoalbumo ilgaamžiškumą. Būtent todėl vidiniai autorinės knygos viršeliai dedami į kiekvieną albumą, nepriklausomai nuo jo dydžio ar pasirinktų priedų. Itin didelis įvairių spalvų viršelių pasirinkimas. Platus formatų pasirinkimas. Galimybė rinktis nuo mažiausio 15x15cm iki itin didelio 30x45cm.