Apie mane

Paslėpti Rodyti info

Mano vardas Zigmund. Man 31 metai, gimiau Vilniuje, mieste, kuriam jaučiu dideles simpatijas. Fotografuoju, kadangi tai man suteikia džiaugsmo, kad galiu įamžinti Jūsų svarbias gyvenimo akimirkas. Propaguoju labiau reportažinį stilių, bet tai nereiškia kad nebendrausiu su Jumis, pasakysiu kitaip, bendrausiu daugiau negu sau galite įsivaizduoti 🙂 Ir be abejo nereikia pamiršti, kad nuotraukos turi išliekamąją vertę, bėgant laikui jos tampa vis didesne vertybe.

Vestuvių fotografavimas tai ne tik atsakingas bet ir didelių pastangų reikalaujantis darbas, kurį geriau patikėti savo darbą išmanančiam vestuvių fotografui. Paskutiniu metu padaugėjo jaunavedžių, kurie mieliau renkasi pažįstamą/draugą vietoj savo darbą bei vestuvių subtilibes išmanantį fotografą. Padiskutuokime kodėl? Atsakymai daugmaž visų panašus, „jis turi gerą fotoaparatą“, „mums tai nieko nekainuos“ itt. Bet reikėtų susimąstyti, bei į vestuvių fotografavimą pažvelgti rimčiau. Pasiklauskite, ar pažįstamas/draugas yra tam atitinkamai pasiruošęs? Ar turi atsarginį fotoaparatą? Ar pakaks kortelių visai dienai? Jeigu pakaks, tada paklauskite kokiu formatu fotografuoja? Ar turi patirties ir žino kada ir kur reikia atsidurti kad nepraleisti svarbiausių akimirkų? Patikėkite, tai labai svarbūs dalykai, kurie įtakoja galutinį rezultatą.

Tikrai nenoriu Jums primesti koks aš geras fotografas, geriausias įvertinimas tai rekomendacijos. Nepozuota, reportažinė vestuvių fotografija leidžia įamžinti šventę tokią, kokia ji yra iš tikrųjų. Užfiksuojamos tikros emocijos, natūralumas, įamžinami nepakartojami momentai.  Mano nuotraukose nepamatysite jaunųjų stovinčių it stulpai ir akmeniniais veidais žvelgiančių į foto objektyvą, tai suteiks Jums daugiau laisvumo džiaugtis savo nepamirštama diena.

Norint artimiau pažinti jaunuosius, visada siūlau priešvestuvinę fotosesiją. Tai padės mums geriau pažinti vieni kitus, Jus pamatysite mano fotografavimo stilių, aš tuo tarpu padėsiu Jums priprasti prie „modelio“ darbo.

Kviečiu apsilankyti asmeniniame facebook puslapyje, kuriame galėsite palikti komentarą prie Jums patikusios nuotraukos arba tiesiog paspausti „like“.

Ačiū Jums už skirtą laiką, bei malonios nuotraukų peržiūros 🙂